ХТО МИ

Ми - команда малих та дорослих, які обожнюють життя, обожнюють бути разом, прагнуть розвиватися та досягати своєї мети. І ми хочемо залучити в цей цікавий світ Вас. Ми закликаємо дивитися на життя позитивно. Ми пропонуємо розкрити в кожному своє Сонце. Ми впевнені, гармонійний розвиток - це розвиток у колі найдорожчих.

Проект HERITAGE - це найкращі ідеї для гармонійного розвитку та сімейного дозвілля:

АКТИВНЕ СІМЕЙНЕ ДОЗВІЛЛЯ - неповторний час , проведений разом із родиною, ми допоможемо  зробити цікавим та захоплюючим. Діти повторюють за дорослими, але ж і у дітей є чого повчитись.

СТУДІЯ вивчення іноземних мов - відкриє віконце у дивовижний світ шляхом цікавого навчання, адже мова - це засіб спілкування, засіб пізнання та нових відкриттів.

КРАМНИЧКА - тут можна придбати розвиваючі іграшки для малечі нашого власного виробництва. Це цікаві ігрові набори для самостійної гри, а також веселого навчання як вдома, так і в дитячих групах. 

Всі напрямки - авторські, власної розробки та виробництва. Всі напрямки пов'язані єдиною метою - розкрити особистість кожного через гармонійний розвиток та розуміння сімейних цінностей.

Приєднуйтесь! Буде весело!